ورود
ثبت نام
ارسال دوباره
کیف پول لجر نانو اس
کیف پول لجر نانو اس
کیف پول لجر نانو اس

کیف پول لجر نانو اس

مجموعه:
برند:
اطلاعات تماس:
مقایسه و نقد محصول

با لجر نانو اس که کلیدهای خصوصی شما را ذخیره می‌کند. اطمینان حاصل کنید تمام دارایی‌های دیجیتالی شما در هر جایی ایمن باقی می‌مانند.

کیف پول لجر نانو اس hardware

لجر نانو اس | Ledger Nano S ، یکی از راه های امن نگهداری ارزهای دیجیتالی است. کیف پول شما توسط ۲۴ سید شخصی سازی می شود و توسط یک رمز قابل دسترس خواهد بود.

لجر نانو اس، یک کیف پول سخت افزاری قابل اطمینان است که از زمانی که به‌وجود آمده با تعداد بازدیدهای بسیار خوبی بر روی سایت مواجه شده است. این دستگاه ارزهای رمزی نظیر بیت‌کوین، ریپل، اتریوم، بیت‌کوین‌کش و سایر ارزها را نگهداری می‌کند.

Ledger Nano S به‌منظور بررسی و تأیید PIN، برگرداندن کد (نشانه مبنا)، ارسال تأییدیه، یک نمایشگر OLED بر روی دستگاه تعبیه می کند و بیشتر از از دکمه های فیزیکی کیف‌پول که در سمت دیگر واقع شده استفاده­ می کند.

ویژگی های کیف پول سخت افزاری لجر نانو اس رنگی

دکمه فیزیکی: لجر نانو اس (درست همانند ترزور) دارای ۲ دگمه فیزیکی است که سبب افزایش امنیت آن می‌شود. کاربر برای تایید پرداخت خود باید هر دو دگمه فیزیکی را به صورت همزمان فشار دهد. از آنجا که هیچ هکری نمی‌تواند دگمه فیزیکی را فشار دهد، پرداخت‌هایی با امنیت بالا خواهید داشت و فرد دیگری نمی‌تواند به حساب شما دسترسی یابد.

رمز: لجر نانو اس در هنگام نصب از کاربر می‌خواهد یک کد رمز را ایجاد کند. با کمک این کد می‌توانید در صورت گم کردن دستگاه، جلوی از دست دادن ارز دیجیتال ذخیره شده در آن را بگیرید.

اگر دستگاه لجر نانو اس شما دست یک غریبه افتاد، بدون وارد کردن این کد ۴ رقمی نمی‌تواند از ارز دیجیتال موجود در آن استفاده کند. اگر کاربر سه بار این رمز را به شکل نادرست وارد کند، دستگاه محتویات خود را پاک می‌کند.

ذخیره آفلاین: یکی از اصلی‌ترین مزایای کیف پول سرد یا همان ذخیره سخت‌افزاری ارز دیجیتال این است که در محیط آنلاین قرار ندارند و در نتیجه محتوای آن از دست هکرهای احتمالی در امان است.

صفحه نمایش: در هنگام راه‌اندازی لجر نانو اس، این دستگاه یک عبارت ویژه بازیابی را به شما می‌دهد. این عبارت در واقع نسخه پشتیبانی از این کیف پول است.