ورود
ثبت نام
ارسال دوباره
کیف پول لجر نانو ایکس
کیف پول لجر نانو ایکس
کیف پول لجر نانو ایکس

کیف پول لجر نانو ایکس

مجموعه:
برند:
اطلاعات تماس:
مقایسه و نقد محصول

لجر نانو ایکس یک دستگاه ایمن فعال شونده با بلوتوث است که کلیدهای خصوصی شما را ذخیره می‌کند. اطمینان حاصل کنید تمام دارایی‌های دیجیتالی شما در هر جایی ایمن باقی می‌مانند.

پشتیبانی از چند ارز دیجیتال

با استفاده از Ledger Live یا سایر کیف پول‌های سازگار بیش از ۱۱۰۰ ارز دیجیتال را مدیریت کنید. به خاطر ظرفیت‌های بالایی که لجر نانو ایکس دارد، شما می‌توانید بیش از ۱۰۰ برنامه کاربردی را روی یک دستگاه به صورت همزمان نصب کنید.

مدیریت ارزهای دیجیتال در هر مکان دلخواه

لجر نانو ایکس یک دستگاه فعال شونده با بلوتوث است که به شما اجازه می‌دهد با استفاده از تلفن همراه هوشمند خود و برنامه Ledger Live در هر مان دلخواهی به صورت ایمن تراکنش انجام دهید. ارتباط بلوتوثی رمزنگاری می‌شود تا حداکثر ایمنی ممکن برای کاربران فراهم شود.

لجر لایو

با استفاده از برنامه Ledger Live به راحتی دستگاه کیف پول خود را راه‌اندازی و مدیریت کنید. با ادغام Ledger Live با نانو ایکس خود می‌توانید ۲۲ ارز دیجیتالی را از طریق دسکتاپ یا تلفن همراه هوشمند خود مدیریت کنید.

تراشه ایمن

ترس خود از هک شدن را پشت سر بگذارید: کلیدهای خصوصی شما در یک المنت ایمن تأیید شده (CC EAL5+) ذخیره می‌‌شود، همان تراشه که در کارت‌های اعتباری نیز استفاده می‌شود.

قابل پشتیبانی

یک دستگاه را با استفاده از یک عبارت بازیابی ۲۴ کلمه‌ای می‌توان بازیابی، تعویض و یا شبیه سازی کرد. لجر نانو ایکس نسخه‌ی پشتیبان کلیدهای خصوصی را با استفاده از عبارت بازیابی تأیید شده‌ی شما بازیابی می‌کند.

مقاومت در برابر مهاجمان

کیف پول های لجر مجهز به BOLOS هستند که سیستم عامل اختصاصی و منحصر به فرد است که توسط لجر توسعه داده شده است. این سیستم یک محافظ اختصاصی در اطراف هر برنامه در کیف پول لجر شما ایجاد می‌کند تا از آن‌ها در برابر مهاجمان محافطت کند.

نحوه استفاده از کیف پول لجر نانو ایکس

گام اول: Ledger Live را دانلود کنید.

گام دوم: دستگاه کیف پول خود را راه‌اندازی کنید- پین کد خود را انتخاب کنید و عبارت بازیابی خود را بنویسید.

گام سوم: با استفاده از منیجر Ledger Live برنامه‌های مورد نیاز خود را روی لجر نانو ایکس خود نصب کنید.

گام چهارم: از Ledger Live برای مدیریت ۲۲ سکه‌ی تحت پشتیبانی آن استفاده کنید. برای سایر ارزهای دیجیتال از کیف پول‌های خارجی استفاده کنید.